1. Dzisiaj w niedzielę w Rzystnowie o 12.00 odpust ku czci św. Stanisława Kostki połączony z dożynkami. Serdecznie zapraszamy!
  2. Z racji odpustu dzisiaj Msza Święta w Koniewie wyjątkowo o 9.00, a nie o12.00.
  3. W piątek w kościele parafialnym w Żarnowie comiesięczna Msza Święta za wstawiennictwem św. Rity i św. Jana Pawła II o 18.00, a nie o 17.00.
  4. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: „Niedzielę”, „Staś”, „Dobre Nowiny”.
  5. Bóg zapłać za modlitwy, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, nowego domu parafialnego. Dziękujemy za ofiary z ostatniej niedzieli (druga miesiąca) – taca przeznaczona na budowę nowej plebanii. Rzystnowo – 294 zł, Żarnowo – 1379,50 zł, Koniewo – 375 zł.
  6. Niech Pan Bóg błogosławi na cały tydzień. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!