1. W najbliższy czwartek w kościele parafialnym w Żarnowie o 17.00 poświęcenie krzyży.
  2. Za tydzień w niedzielę w Rzystnowie o 12.00 odpust ku czci św. Stanisława Kostki połączony z dożynkami. Serdecznie zapraszamy!
  3. W przyszłą niedzielę Msza Święta w Koniewie wyjątkowo o 9.00, a nie o12.00.
  4. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: „Niedzielę”, „Staś”, „Dobre Nowiny”.
  5. Bóg zapłać za modlitwy, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, nowego domu parafialnego. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary, niedziela (druga miesiąca) – taca przeznaczona na budowę nowej plebanii.
  6. Niech Pan Bóg błogosławi na cały tydzień. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!