1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych Róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilii i Karola Wojtyłów.
  2. Bóg zapłać za pięknie przygotowany odpust ku czci Matki Bożej Częstochowskiej połączony z dożynkami w Koniewie. Za prezent z okazji imienin kościoła – rekonstrukcję krzyża postawionego przez Polaków przybyłych zaraz po wojnie. Szczególne podziękowania dla pana Tomasza Szkudlarka, który prowadził całe przedsięwzięcie.
  3. W czwartek w kościele parafialnym w Żarnowie o 17.00 zapisy do I Komunii św. do bierzmowania. Dzieci i młodzież przychodzą wraz z rodzicami. W tym dniu przypada święto Narodzenia NMP i poświęcenia wszelkiego ziarna siewnego.
  4. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: „Niedzielę”, „Staś”, „Dobre Nowiny”.
  5. Bóg zapłać za modlitwy, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, nowego domu parafialnego. Następna niedziela (druga miesiąca) – taca przeznaczona na budowę nowego domu parafialnego.
  6. Dziękuję za gruntowne posprzątanie terenu wokół starej plebanii panom: Mirosławowi Jarmule, Andrzejowi Podrazie i Mieczysławowi Jagodzińskiemu.
  7. Niech Pan Bóg błogosławi na cały tydzień. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!