1. Dzisiaj odpust ku czci Matki Bożej Częstochowskiej połączony z dożynkami w Koniewie o 12.00. Serdecznie zapraszamy.
  2. W czwartek początek roku szkolnego. Msza Święta w kościele parafialnym w Żarnowie o 17.00.
  3. Najbliższy czwartek, piątek i sobota są pierwszymi miesiąca. Msze Święte z komunią św. wynagradzającą w Żarnowie o 17.00. Odwiedziny chorych w sobotę w godzinach przedpołudniowych.
  4. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych Róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilii i Karola Wojtyłów.
  5. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: „Niedzielę”, „Staś”, „Dobre Nowiny”.
  6. Bóg zapłać za modlitwy, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, nowego domu parafialnego.
  7. Parafia w Przybiernowie organizuje trzydniową pielgrzymkę do Częstochowy i Wieliczki w dniach od 23 do 25 września br. Koszt 655 zł. Kwota obejmuje przejazd autokarem, noclegi, wyżywienie, bilety wstępu, przewodnika, parkingi. Kontakt pani Teresa – 512796202.
  8. Niech Pan Bóg błogosławi na cały tydzień. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!