1. Sierpień jest miesiącem trzeźwości. Zachęcamy do dobrowolnej abstynencji.
  2. W najbliższy piątek 26 sierpnia uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msza Święta w kościele parafialnym w Żarnowie o 17.00.
  3. Odpust ku czci Matki Bożej Częstochowskiej połączony z dożynkami w Koniewie w niedzielę 28 sierpnia o 12.00. Serdecznie zapraszamy.
  4. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: „Niedzielę”, „Staś”, „Dobre Nowiny”.
  5. Bóg zapłać za modlitwy, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, nowego domu parafialnego. W drugą niedzielę miesiąca (taca przeznaczona na budowę nowej plebanii) zebraliśmy: Rzystnowo – 344; Żarnowo – 1490; Koniewo – 293.
  6. Parafia w Przybiernowie organizuje trzydniową pielgrzymkę do Częstochowy i Wieliczki w dniach od 23 do 25 września br. Koszt 655 zł. Kwota obejmuje przejazd autokarem, noclegi, wyżywienie, bilety wstępu, przewodnika, parkingi. Kontakt pani Teresa – 512796202.
  7. Niech Pan Bóg błogosławi Parafianom i Gościom na cały tydzień, wakacji i urlopów. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!