1. Jutro w poniedziałek (15 sierpnia) uroczystość Wniebowzięcia NMP (Matki Bożej Zielnej). Poświęcenie wianków. Msze Święte jak w każdą niedzielę.
  2. Także jutro w kościele parafialnym dożynki o 10.30.
  3. Sierpień jest miesiącem trzeźwości. Zachęcamy do dobrowolnej abstynencji.
  4. W najbliższą sobotę w Żarnowie o 17.00 comiesięczna Msza Święta za wstawiennictwem św. Rity i św. Jana Pawła II. Karteczki z intencjami możemy składać do skarbonki przy świeczniku.
  5. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: „Niedzielę”, „Staś”, „Dobre Nowiny”.
  6. Bóg zapłać za modlitwy, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, nowego domu parafialnego. Dzisiaj druga niedziela miesiąca – taca przeznaczona na budowę nowej plebanii. Bóg zapłać!
  7. Odpust ku czci Matki Bożej Częstochowskiej połączony z dożynkami w Koniewie 28 sierpnia o 12.00. Serdecznie zapraszamy.
  8. Niech Pan Bóg błogosławi Parafianom i Gościom na cały tydzień, wakacji i urlopów. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!