1. Rozpoczynający się jutro sierpień jest miesiącem trzeźwości. Zachęcamy do dobrowolnej abstynencji.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msze Święte z możliwością przyjęcia komunii św. wynagradzającej w kościele parafialnym w Żarnowie o 17.00.
  3. W sobotę w godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną.
  4. W następną niedzielę (pierwszą miesiąca) – zmiana tajemnic Żywego Różańca róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilię i Karola Wojtyłów. Również w tę niedzielę będziemy mogli złożyć ofiary do puszki na Wydział teologiczny US i KUL.
  5. Bóg zapłać za przygotowanie posiłku uczestnikom pieszej szczecińskiej pielgrzymki na Jasną Górę – 27.07.2022 r.(środa).
  6. Dziękujemy za ofiary misjonarzom („1 grosz za kilometr”). przy okazji poświęcenia pojazdów i błogosławieństwa ich użytkowników przez wstawiennictwo św. Krzysztofa. W całej parafii zebraliśmy 529 zł.
  7. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: „Niedzielę”, „Staś”, „Dobre Nowiny”.
  8. Bóg zapłać za modlitwy, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, nowego domu parafialnego. W drugą niedzielę lipca zebraliśmy na tacę przeznaczoną na nową plebanię: Rzystnowo – 316 zł., Żarnowo – 1211 zł., Koniewo – 415 zł.
  9. Odpust ku czci Matki Bożej częstochowskiej połączony z dożynkami w Koniewie 28 sierpnia o 12.00. Serdecznie zapraszamy.
  10. Niech Pan Bóg błogosławi Parafianom i Gościom na cały tydzień, wakacji i urlopów. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!