1. Dzisiaj poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo ich użytkowników przez wstawiennictwo św. Krzysztofa. Przy tej okazji będzie można złożyć ofiarę na pojazdy dla polskich misjonarzy – „1 grosz za kilometr”.
  2. Zwyczajem lat poprzednich proszę o przygotowanie posiłku uczestnikom pieszej szczecińskiej pielgrzymki na Jasną Górę – 27.07.2022 r.(środa). Z góry Bóg zapłać!
  3. Dziękujemy księdzu doktorowi Przemysławowi Pokorskiemu za posługą kapłańską w naszej parafii w ostatnie dwie niedziele.
  4. Bóg zapłać wszystkim, szczególnie radzie parafialnej, za przygotowanie uroczystości rozpoczęcia budowy nowego domu parafialnego. Wydarzeniu 30 czerwca br. przewodniczył ks. abp Andrzej Dzięga. Więcej w osobnym materiale na naszej stronie internetowej parafiazarnowo.pl oraz goleniowska.com
  5. W najbliższą sobotę o 17.00 comiesięczna Msza Święta za wstawiennictwem św. Rity i św. Jana Pawła II. Intencje na kartkach można wrzucać do skarbony przy świeczniku.
  6. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: „Niedzielę”, „Staś”, „Dobre Nowiny”.
  7. Bóg zapłać za modlitwy, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, nowego domu parafialnego.
  8. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień, wakacje i urlopy. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!