1. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie znanego nam ks. dra Przemysława Pokorskiego z posługą kapłańską.
  2. Bóg zapłać wszystkim, szczególnie radzie parafialnej, za przygotowanie uroczystości rozpoczęcia budowy nowego domu parafialnego. Wydarzeniu 30 czerwca br. przewodniczył ks. abp Andrzej Dzięga. Więcej w osobnym materiale na naszej stronie internetowej parafiazarnowo.pl
  3. W lipcu zachęcam do odmawiania litanii do Najdroższej Krwi Pana Jezusa.
  4. Zwyczajem lat poprzednich proszę o przygotowanie posiłku uczestnikom pieszej szczecińskiej pielgrzymki na Jasną Górę – 27.07.2022r. Z góry Bóg zapłać!
  5. Za 2 tygodnie poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo ich użytkowników przez wstawiennictwo św. Krzysztofa. Przy tej okazji będzie można złożyć ofiarę na pojazdy dla polskich misjonarzy – „1 grosz za kilometr”.
  6. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: „Niedzielę”, „Staś”, „Dobre Nowiny”.
  7. Bóg zapłać za modlitwy, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, nowego domu parafialnego. Dzisiejsza niedziela jest drugą miesiąca – tradycyjnie ofiary na tacę są przeznaczone na nową plebanię.
  8. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień, wakacje i urlopy. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!