1. Dzisiaj (pierwsza niedziela miesiąca) – zmiana tajemnic Żywego Różańca róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilię i Karola Wojtyłów. Również w tę niedzielę możemy złożyć ofiary do puszki na Wydział Teologiczny US i KUL.
  2. Sierpień jest miesiącem trzeźwości. Zachęcamy do dobrowolnej abstynencji.
  3. Jeszcze raz Bóg zapłać za przygotowanie posiłku uczestnikom pieszej szczecińskiej pielgrzymki na Jasną Górę – 27.07.2022 r.(środa).
  4. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: „Niedzielę”, „Staś”, „Dobre Nowiny”.
  5. Bóg zapłać za modlitwy, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, nowego domu parafialnego. Za tydzień druga niedziela miesiąca – taca przeznaczona na budowę nowej plebanii.
  6. W następny poniedziałek (15 sierpnia) uroczystość Wniebowzięcia NMP (Matki Bożej Zielnej). Msze Święte jak w każdą niedzielę.
  7. Odpust ku czci Matki Bożej Częstochowskiej połączony z dożynkami w Koniewie 28 sierpnia o 12.00. Serdecznie zapraszamy.
  8. Niech Pan Bóg błogosławi Parafianom i Gościom na cały tydzień, wakacji i urlopów. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!