1. Bóg zapłać wszystkim, szczególnie radzie parafialnej, za przygotowanie uroczystości rozpoczęcia budowy nowego domu parafialnego. Wydarzeniu 30 czerwca br. przewodniczył ks. Abp Andrzej Dzięga. Więcej w osobnym materiale na naszej stronie internetowej.
  2. Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca zmiana tajemnic róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilię i Karola Wojtyłów.
  3. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: „Niedzielę”, „Staś”, „Dobre Nowiny”.
  4. Bóg zapłać za modlitwy, życzenia i prezenty imieninowe, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, nowego domu parafialnego. Przyszła niedziela jest drugą miesiąca – tradycyjnie ofiary na tacę przeznaczone na nową plebanię.
  5. Państwu Teresie i Andrzejowi Wiśniewskim dziękuję za zakup monstrancji (około 3 tys. zł.) do kościoła w Rzystnowie, wiernym z Miodowic futerału (około 700 zł.) do niej.
  6. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień, wakacje i urlopy. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!