1. 30 czerwca, w najbliższy czwartek uroczyste rozpoczęcie budowy nowego domu parafialnego. Osobiście dokona tego Ks. Abp Andrzej Dzięga: 17.00 – Msza Święta w Kościele, przejście na plac budowy, poświęcenie i zwyczajowe „wbicie szpadla”.
  2. W tym tygodniu czwartek, piątek i sobota są pierwszymi miesiąca. Msze Święte z Komunią Świętą wynagradzającą w kościele parafialnym o 17.00.
  3. Odwiedziny chorych w domach w sobotę w godzinach przedpołudniowych.
  4. Dzisiaj zbiórka do puszki na Caritas – „Akcja Lato 2022”.
  5. W następna niedzielę (pierwszą miesiąca) zmiana tajemnic róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilię i Karola Wojtyłów.
  6. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: „Niedzielę”, „Staś”, „Dobre Nowiny”.
  7. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, budowę nowego domu parafialnego.
  8. Państwu Teresie i Andrzejowi Wiśniewskim dziękuję za zakup monstrancji (około 3 tys. zł.) do kościoła w Rzystnowie, wiernym z Miodowic futerału (około 700 zł.) do niej.
  9. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień, wakacje i urlopy. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!