1. Oktawa Bożego Ciała z procesją eucharystyczną codziennie w kościele parafialnym o 17.00 zakończona w czwartek poświęceniem wianków.
  2. Bóg zapłać wspólnotom wszystkich kościołów za piękne przygotowanie uroczystości Najświętszego Ciała i Najdroższej Krwi Chrystusa.
  3. Dziewczynki komunijne i rocznicowe oraz inne chętne zapraszam do sypania kwiatków w Oktawie Bożego Ciała.
  4. Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela w najbliższy czwartek. Jest to również Dzień Ojca. Także comiesięczna Msza Święta przez wstawiennictwu św. Rity i św. Jana Pawła II z główną intencją dziękczynną za rok szkolny 2021/2022.
  5. W czerwcu zachęcam do odmawiania litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W najbliższe piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: „Niedzielę”, „Staś”, „Dobre Nowiny”.
  7. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, budowę nowego domu parafialnego (za ofiary na tzw. tacę budowlaną dwie niedziele temu – 1821 zł.).
  8. Państwu Teresie i Andrzejowi Wiśniewskim dziękuję za zakup monstrancji (około 3 tys. zł.) do kościoła w Rzystnowie, wiernym z Miodowic futerału (około 700 zł.) do niej.
  9. Bóg zapłać za dzwonki do kościoła parafialnego od rodziców młodzieży bierzmowanej.
  10. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień, wakacje i urlopy. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!