1. W czerwcu zachęcam do odmawiania litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. Boże Ciało przypada w najbliższy czwartek. W każdym kościele procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Jest to jednocześnie rocznica Pierwszej Komunii Świętej. Dzieci rocznicowe wraz z najbliższymi przystępują do spowiedzi w środę przed Bożym Ciałem.
  3. Dziewczynki komunijne i rocznicowe oraz inne chętne zapraszam do sypania kwiatków.
  4. Oktawa Bożego Ciała z procesją eucharystyczną codziennie w kościele parafialnym o 17.00
  5. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: „Niedzielę”, „Staś”, „Dobre Nowiny”
  6. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, budowę nowego domu parafialnego (za dzisiejsze ofiary na tzw. tacę budowlaną).
  7. Bóg zapłać za dzwonki do kościoła parafialnego od rodziców młodzieży bierzmowanej.
  8. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!