1. Dzisiaj Boże Ciało przypada. W każdym kościele procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Rzystnowo – 9.00; Żarnowo – 10.30 i Koniewo 13.00.
  2. Dziewczynki komunijne i rocznicowe oraz inne chętne zapraszam do sypania kwiatków.
  3. Oktawa Bożego Ciała z procesją eucharystyczną codziennie w kościele parafialnym o 17.00
  4. W czerwcu zachęcam do odmawiania litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: „Niedzielę”, „Staś”, „Dobre Nowiny”.
  6. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, budowę nowego domu parafialnego (za ofiary na tzw. tacę budowlaną w zeszłą niedzielę – 1821 zł.).
  7. Bóg zapłać za dzwonki do kościoła parafialnego od rodziców młodzieży bierzmowanej.
  8. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!