1. Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca zmiana tajemnic różańca róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II – Emilii i Karola Wojtyłów.

1. W październiku wspólnotowo modlimy na różańcu. W środę o 18.15 w Rzystnowie, o 19.15 w Koniewie. Natomiast w czwartek, piątek i sobotę w kościele parafialnym w Żarnowie o 17.00.

1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: „Niedzielę”, „Chit”, „Idźmy do św. Józefa” oraz „Dobre Nowiny”, „Miłujcie się!”, „Królowa Różańca Świętego”.

1. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów i funkcjonowanie całej parafii. Następna niedziela jest drugą miesiąca – ofiary na tacę przeznaczone są na budowę nowego domu parafialnego.

1. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień. Wszelkimi łaskami niech Pan Bóg darzy. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!