1. Dzisiaj w kościele parafialnym o 10.30 dziekczynienie za tegoroczne zbiory.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek Msza Święta o 17.00 w kościele parafialnym za powołanych i o nowe powołania do służby w Kościele, szczególnie z naszej parafii.

1. Msze Święte z komunią św. wynagradzającą w piątek i sobotę w Żarnowie o 17.00, w Rzystnowie o 18.15, w Koniewie o 19.15.

1. W godzinach przedpołudniowych w sobotę odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną.

1. Serdecznie zachęcam do szczepienia się przeciw koronawirusowi i do spisu powszechnego.

1. Bardzo dziękuję wiernym z Koniewa i Siniechowa za piękne przygotowanie odpustu ku czci Matki Bożej Częstochowskiej połączonego z dożynkami.

1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: „Niedzielę”, „Chit”, „Idźmy do św. Józefa” oraz „Dobre Nowiny”, „Miłujcie się!”, „Królowa Różańca Świętego”.

1. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, budowę nowego domu parafialnego i funkcjonowanie całej parafii.

1. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień. Wszelkimi łaskami niech Pan Bóg darzy u progu nowego szkolnego. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!