1. Sierpień jest miesiącem trzeźwości.

1. Dzisiaj o 12.00 odpust ku czci Matki Bożej Częstochowskiej w Koniewie połączony z dożynkami. Uroczystościom będzie przewodniczył ks. dr Przemysław Pokorski, dyrektor wydziału duszpasterstwa rodzin w kurii metropolitalnej.

1. Serdecznie zachęcam do szczepienia się przeciw koronawirusowi i do spisu powszechnego.

1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: „Niedzielę”, „Chit”, „Idźmy do św. Józefa” oraz „Dobre Nowiny”, „Miłujcie się!”, „Królowa Różańca Świętego”.

1. W następną niedzielę w kościele parafialnym o 10.30 dziękczynienie za tegoroczne zbiory.

1. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, budowę nowego domu parafialnego i funkcjonowanie całej parafii.

1. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień. Wszelkimi łaskami niech Pan Bóg darzy w okresie urlopów i wakacji. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Pozdrawiamy naszych Gości! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!