1. Dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz „Caritas – akcja lato 2021”.

1. Przez cały czerwiec odmawiajmy litanię do Najświętszego serca Pana Jezusa.

1. W środę 23 czerwca br. o 17.00 comiesięczna Msza Święta za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i św. Rity w intencjach zapisanych na kartkach, które można wrzucać do świeczników. Na Mszę Świętą zapraszam szczególnie wszystkich ojców (Dzień Ojca) i młodzież klasy VIII na dziękczynienie za ukończenie szkoły podstawowej.

1. Natomiast w czwartek 24 czerwca br. o 17.00 w uroczystość św. Jana Chrzciciela zostanie odprawiona Msza Święta dziękczynna za rok szkolny 2020/2021. Zapraszam wszystkie dzieci i młodzież, nauczycieli, rodziców. Przed Mszą Świętą okazja do spowiedzi świętej.

1. Od 23 do 25 września br. nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Częstochowy w ramach dorocznej archidiecezjalnej pielgrzymki na Jasną Górę. W programie m. in.: Włocławek, Warszawa, Święty Krzyż, Gidle. Zapisy od przyszłej niedzieli.

1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: „Niedzielę”, „Chit”, „Idźmy do św. Józefa” oraz „Dobre Nowiny”, „Miłujcie się!”, „Królowa Różańca Świętego”.

1. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, budowę nowego domu parafialnego i funkcjonowanie całej parafii. W ostatnią niedzielę na tacę budowlaną nowego domu parafialnego zebraliśmy: Koniewo – 160 zł; Rzystnowo – 260 zł; Żarnowo – 1100 zł.

1. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień. Wszelkimi łaskami niech Pan Bóg darzy solenizantów i jubilatów tego tygodnia. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach.

Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!