1. Przez cały czerwiec odmawiajmy litanię do Najświętszego serca Pana Jezusa.

1. Dzisiejsza niedziela, to druga miesiąca – taca przeznaczona na budowę nowego domu parafialnego. Z góry – Bóg zapłać!

1. Od 23 do 25 września br. nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Częstochowy w ramach dorocznej archidiecezjalnej pielgrzymki na Jasną Górę. W programie m. in.: Włocławek, Warszawa, Święty Krzyż, Gidle.

1. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na rzecz „Caritas – akcja lato 2021”

1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: „Niedzielę”, „Chit”, „Idźmy do św. Józefa” oraz „Dobre Nowiny”, „Miłujcie się!”, „Królowa Różańca Świętego”.

1. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, budowę nowego domu parafialnego i funkcjonowanie całej parafii.

1. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień. Wszelkimi łaskami niech Pan Bóg darzy solenizantów i jubilatów tego tygodnia. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach.

Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!