1. Dziękuję bardzo za wzorcowo przygotowaną uroczystość Bożego Ciała we wszystkich kościołach i za aktywny w niej udział.

1. Trwamy w oktawie Bożego Ciała do czwartku włącznie. Msze Święte z procesjami eucharystycznymi w kościele parafialnym w Żarnowie: wtorek, środa, czwartek o 18.00.

1. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – 100 rocznica Poświęcenia Narodu Polskiego Sercu Jezusowemu. W kościele parafialnym w Żarnowie o 17.00 podczas Mszy Świętej odnowienie tego poświęcenia.

1. Przez cały czerwiec odmawiajmy litanię do Najświętszego serca Pana Jezusa.

1. Najbliższa niedziela, to druga miesiąca – taca przeznaczona na budowę nowego domu parafialnego.

1. Od 23 do 25 września br. nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Częstochowy w ramach dorocznej archidiecezjalnej pielgrzymki na Jasną Górę. Szczegóły już wkrótce.

1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: „Niedzielę”, „Chit”, „Idźmy do św. Józefa” oraz „Dobre Nowiny”, „Miłujcie się!”, „Królowa Różańca Świętego”.

1. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, budowę nowego domu parafialnego i funkcjonowanie całej parafii.

1. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień. Wszelkimi łaskami darzy solenizantów i jubilatów tego tygodnia. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach.

Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!