1. W maju zachęcam do wspólnotowego i osobistego odmawiania litanii loretańskiej do NMP (tzw. tradycyjne nabożeństwa majowe).

1. Biały Tydzień codziennie od poniedziałku 24 maja do soboty 29 maja o 17.00.

1. Comiesięczna Msza Święta za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i św. Rity jutro w poniedziałek 24 maja o 17.00. Z okazji wspomnienia św. Rity możemy przynieść róże do poświęcenia.

1. W środę 26 maja – Dzień Matki. Pamiętajmy w modlitwach.

1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: „Niedzielę”, „Chit”, „Idźmy do św. Józefa” oraz „Dobre Nowiny”, „Miłujcie się!”, „Królowa Różańca Świętego”.

1. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, budowę nowego domu parafialnego i funkcjonowanie całej parafii.

1. W następnym tygodniu 3 czerwca będziemy obchodzić uroczystość Bożego Ciała. Procesje eucharystyczne do czterech ołtarzy w Rzystnowie i Koniewie wokół kościoła; w Żarnowie po ulicy Kościelnej.

1. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień. Nasze życie i wszystkie sprawy codzienne zawierzajmy naszym patronom: Chrystusowi Królowi Wszechświata, Matce Bożej Częstochowskiej i św. Stanisławowi Kostce. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach.

Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!