1. Comiesięczna Msza Święta za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i św. Rity w kościele parafialnym w Żarnowie w czwartek 22 kwietnia o 17.00.

1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: „Niedzielę”, „Chit”, „Idźmy do św. Józefa” oraz „Dobre Nowiny”.

1. Uroczystośćs bierzmowania będzie 07 maja w piątek o 16.00 w naszym kościele parafialnym. Młodzieży sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej udzieli ks. arcybiskup Andrzej Dzięga.

1. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, budowę nowego domu parafialnego i funkcjonowanie całej parafii. Za zeszłotygodniowe ofiary na tacę z racji „drugiej niedzieli miesiąca”: Rzystnowo – 200 zł; Żarnowo – 1220 zł; Koniewo – 200 zł.

1. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień. Nasze życie i wszystkie sprawy codzienne zawierzajmy naszym patronom: Chrystusowi Królowi Wszechświata, Matce Bożej Częstochowskiej i św. Stanisławowi Kostce. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach.

Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!