1. Dziękuję za wspólnotową modlitwę różańcową przez cały październik.

1. Jutro w Dzień Zaduszny Msze Święte będą odprawiane wg porządku niedzielnego: 9.00 – Rzystnowo. 10.30 – Żarnowo; 12.00 – Koniewo.

1. Przez cały listopad możemy uzyskać odpust zupełny dla naszych zmarłych. Więcej w załączniku na stronie internetowej parafii i aplikacji na smartfony.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek będziemy się modlić za powołanych i o nowe powołania do służby w Kościele – Żarnowo o 17.00. Pierwszy piątek i sobota: o 17.00 w Żarnowie; 18.15 – Rzystnowo; 19.00 – Koniewo.

W sobotę w godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną.

1. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych: Żarnowo – środa, czwartek, piątek i sobota o 17.00; piątek i sobota w Rzystnowie o 18.15; piątek i sobota o 19.00 w Koniewie.

1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: 04.11. (środa) – św. Karola Boromeusza https://www.karolboromeusz.diecezja.pl/nasz-patron.

1. Przy wyjściu z kościoła proszę przyjąć prasę katolicką („Niedziela” „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”).

1. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dary, ofiary na remont kościołów i funkcjonowanie całej parafii, za bieżącą dbałość o wygląd świątyń wewnątrz i na zewnątrz.

1. W kolejne drugie niedziele miesiąca (najbliższa 08 listopada) – do rozpoczęcia budowy nowego domu parafialnego (plebanii) – będziemy zbierać większe ofiary na tacę z przeznaczeniem na potrzeby poszczególnych kościołów (osobno wierni na swój kościół).

1. Zmiana tajemnic nowopowstałej róży z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II wyjątkowo w drugą niedzielę listopada (08.11.).

1. Życzę błogosławieństwa na cały tydzień. Nasze życie i wszystkie sprawy codzienne zawierzajmy naszym patronom: Chrystusowi Królowi Wszechświata, Matce Bożej Częstochowskiej i św. Stanisławowi Kostce. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych i wszystkich w domach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!