OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ. 08.09.2019 r.

1. Dzisiaj poświęcenie nowego ziarna pod zasiew na polu, ogrodzie.

1. W tym tygodniu obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża, sobota 14 września. Msze Święte z poświęceniem krzyży: Żarnowo – 17.00, Rzystnowo – 18.00, Koniewo – 19.00.

1. W sobotę w Rzystnowie i Koniewie po Mszy Świętej spotkanie z dziećmi (młodzieżą), które chcą w tym roku szkolnym przystąpić do I Komunii Świętej i Bierzmowania i z ich rodzicami.

1. W przyszłą niedzielę 15 września (niedziela) o 12.00 doroczny odpust ku czci patrona kościoła w Rzystnowie św. Stanisława Kostki połączone z dożynkami i poświęceniem odnowionej wieży kościelnej. Serdecznie zapraszamy!
  1. W przeddzień uroczystości Msza Święta w Rzystnowie o 18.00 w intencji przebłagalnej za grzechy ostatniego roku i za zmarłych należących do tego kościoła.

1. Warto zaglądać na naszą stronę parafialną (www.parafiazarnowo.pl) i aplikację mobilną na smartfony „Parafia Chrystusa Króla w Żarnowie”.

1. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism oraz książek, które można otrzymać od ministrantów przy wyjściu z kościoła.

1. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów i funkcjonowanie całej parafii.

1. Miłej niedzieli, błogosławieństwa na cały tydzień – pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!

7 września 2019|