OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ. 28.07.2019 r.

1. Dzisiaj po Mszach Świętych poświęcenie samochodów i innych pojazdów na zakończenie XX Ogólnopolskiego Tygodnia św. Krzysztofa. Przy tej okazji będzie można złożyć ofiarę na pojazdy dla polskich misjonarzy pracujących na całym świecie.

www.miva.pl

1. Rozpoczyna sierpień – miesiąc modlitw o trzeźwość narodu polskiego.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek (Msza Święta w kościele parafialnym o 17.00 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Będziemy się modlić się za powołanych i o nowe liczne, święte powołania do służby w kościele, szczególnie z naszej parafii). Natomiast w pierwszy piątek i sobotę miesiąca Msze Święte: o 17.00 w Żarnowie, w Rzystnowie o 18.00 i o 19.00 w Koniewie. Zapraszam do praktykowania pierwszych dziewięciu piątków i pięć pierwszych sobót przyjmując Komunię Świętą Wynagradzającą.

www.deon.pl/religia/duchowosc-i-wiara/zycie-i-wiara/art,4508,12-obietnic-jezusa-dla-kazdego-kto-kultywuje-tradycje-pierwszych-piatkow-miesiaca.html

1. W sobotę w godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych w domach z Komunią Świętą.

1. Zachęcam do instalowania w swoich telefonach aplikacji mobilna parafia Żarnowo (instrukcja na karteczkach przy wyjściu z kościoła). Dzięki temu, między innymi, będziemy bezpośrednio otrzymywać co tydzień ogłoszenia duszpasterskie. Warto również zaglądać na naszą stronę www.parafiazarnowo.pl

1. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów i funkcjonowanie całej parafii. Obecnie remontujemy wieżę kościoła filialnego pw. św. Stanisława Kostki w Rzystnowie. Koszt inwestycji – 95 tysięcy złotych.

1. Szczególne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do ugoszczenia uczestników XXXV Szczecińskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

1. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism ( „Niedziela” „Miłujcie się!”, „Królowa Różańca Świętego”) oraz książek, które są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.

1. Miłej niedzieli, błogosławieństwa na cały tydzień – pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Dużo siły w pracach polowych. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!

27 lipca 2019|