OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ. 07 lipca 2019 r.

1. Módlmy się za dzieci i młodzież na wakacjach, także za wszystkich na urlopach.
  2. W miesiącu lipcu postarajmy się wspólnotowo i indywidualnie odmawiać litanię do Najdroższej Krwi Pana Jezusa. Główną intencją niech będzie modlitwa o urodzaje.  http://www.krolowa-pokoju.com.pl/lipiec-miesiac-szczegolnej-czci-krwi-chrystusa.html
  3. Warto również zaglądać na naszą stronę ww.parafiazarnowo.pl
  4. W naszym kościele dostępna jest prasa katolicka: „Niedziela” „Królowa Różańca Świętego”, „Miłujcie się!”. Również możemy otrzymać książki religijne.
  5. We wrześniu (od 26 do 28) chcemy pielgrzymować do Lichenia i Częstochowy w ramach corocznej pielgrzymki archidiecezjalnej. Koszt przejazdu i 2 noclegów – 300 złotych. Zapisy trwają.
  6. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów i funkcjonowanie całej parafii.
  7. Błogosławionego tygodnia, szczęśliwych i owocnych wakacji, urlopów – pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!
6 lipca 2019|