OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ. 05 maja 2019 r.

1. Dzisiaj pielgrzymujemy do sanktuarium Nadodrzańskiej Królowej Pokoju w Siekierkach. Wyjazd o 13.00, udział w różańcu pokutnym z kościoła na cmentarz wojenny, powrót ok. 22.00.

W czerwcu wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Włoch a we wrześniu do Lichenia i Częstochowy.

1. Trwają nabożeństwa majowe. W każdą niedzielę w Żarnowie przed Mszą Świętą, w Rzystnowie i Koniewie po Mszy Świętej. W tygodniu codziennie o 18.00 w kościołach i przy krzyżach.

1. Próba przed uroczystością I Komunii św. we wtorek w Żarnowie o 17.00.

1. W środę 08 maja – uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, patrona Polski.

1. Uroczystość I Komunii św. 12 maja br. w niedzielę o 10.30 w kościele parafialnym w Żarnowie. W przeddzień o 10.00 nabożeństwo pokutne z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych.

1. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism („Niedziela” „Miłujcie się!”, „Królowa Różańca Świętego”) oraz książek, które są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.

1. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów i funkcjonowanie całej parafii.

1. Błogosławionego tygodnia – pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!
5 maja 2019|